Plan for kompetanseheving

Plan for kompetanseheving

Aktivitetsledersamling på Sommarøya i 2019

Det fremgår av klubbens formålsparagraf at Tromsø Havpadleklubb sine aktiviteter skal foregå i trygge rammer som inspirerer til stor padleglede. Videre er følgende nedfelt i klubbens system for HMS og internkontroll

Kunnskapsplikt: Vi driver systematiske kompetansebyggende tiltak for turledere og medlemmer, ved regulære aktiviteter, medlemsmøter, kurs og samlinger. Vi har en kultur for sikkerhet der vi også deler på erfaring og kompetanse på en uformell måte.

Klubben driver systematiske kompetansebyggende tiltak for turledere og medlemmer ved regulære aktiviteter, workshops, kurs, medlemsmøter og samlinger.

For å dokumentere dette, men samtidig gi medlemmene våre en oversikt over klubbens samlede tilbud når det gjelder kompetanseheving har vi laget en oversikt over klubbens system og tilbud når det gjelder kompetanseheving. Denne finner du under fanen HMS undermeny Plan for kompetanseheving her på nettsiden. Om du oppdager feil eller ønsker å komme med innspill til planen kan du legge igjen en kommentar eller send en mail til post.tromsohavpadleklubb@gmail.com

Leave a Reply

%d bloggers like this: