Årsmøte 2022

Årsmøte 2022

årsmøte

Velkommen til årsmøte!

Tidspunkt: onsdag 16. februar kl: 19:00 – 20:30
Sted: Digitalt på teams – klikk på denne møtelenka for å delta

Finn vedlagt årsmøtepapirene (trykk på lenka)

Servering: her må du i år dessverre belage deg på selvbevertning med det du tenker passer best å kose seg med under årets årsmøte!

Hvilken klubb ønsker du vi skal være, hva skal vi bruke penger på, hvem skal styre klubben neste år? Ønsker du å diskutere klubbens videre utvikling er dette en glimrende anledning. Årsmøtet er vedtaksført med det antall medlemmer som møter. Les mer om årsmøtet i vedtektene §5: https://tromsohavpadleklubb.com/om/vedtekter/

NB! Forslag til årsmøtet må være styret i hende seinest fjorten dager før møtet (altså senest 3. februar).

PS! Valgkomiteen gjør jobben i forkant av møtet og forslag til nytt styre, kontroll- og valgkomite, vil legges ved innkallingen. Har du forslag til styremedlemmer eller ønsker du selv å bidra i styret – ta kontakt med valgkomiteens leder Per Arneberg på e-post:  per.arneberg@hi.no

Faste saker til årsmøtet:

  • Godkjenne innkalling og dagsorden
  • Velge møteleder og sekretær
  • Behandle årsmeldinga
  • Behandle revidert regnskap
  • Behandle innkomne forslag
  • Fastsette kontingent
  • Fastsette naustleie
  • Fastsette kajakkleie
  • Behandle budsjett

Leave a Reply

%d bloggers like this: