BLOT OG TROMSØYA RUNDT!

BLOT OG TROMSØYA RUNDT!

Foto: Janne Grådal

Fredag braker det løs på Kvalneset, denne helga er det klubbens tradisjonsrike Blot som arrangeres.  Dette er et arrangement hvor det ikke er deltakerbegresninger, men meld deg på – slik at arrangementskomiteen har et antallt å planlegge ut fra. Mandag er det 28 påmeldte – fortsatt plass til mange flere!

Noen viktige meldinger:

  • Det lite parkeringsplasser i Skulsfjord/Belvik – så avtal samkjøring.
  • Det er gode campingforhold – ta med det vannet du trenger.
  • Lørdags kveld griller vi i klubbregi – ta med tilbehør.
  • Værmeldinga er i bedring – vi satser på at regnet forsvinner også lørdag – det meldes brukbare temperaturer.

Tromsøya Rundt 3. september.

Det er 36 påmeldte – vi håper på å passere 70 deltakere i år.  Dersom du ikke skal padle – så trenger vi folk til å gjøre en jobb i fjæra under arrangementet.  Vi trenger også noen som vil være i festkomiteen.  Meld deg til meg: Paal.Hansen7@gmail.com

Vi skal samles i fjæra på kvelden, det skal grilles selkjøtt, de som ikke spiser selkjøtt tar med egen mat – alle må medbringe tilbehør – inkludert det som skal drikkes. 

Spre ordet – meld deg på!

Leave a Reply

%d bloggers like this: